4 עובדות שמוטב לדעת על פרגולות

מתקין פרגולות אלומיניום

שלל מרפסות וחצרות מתפארות בתוספת של פרגולה. אנשים מבינים שאם הם מבקשים לנצל באופן מרבי את השטח החיצוני ששייך להם, אין זה מן הנמנע להתקין פרגולה, ואכן רבים מעידים שמאז שבנו פרגולה, הם הרבה יותר נמצאים בחוץ ואף מחפשים סיבות לצאת החוצה. אז אם גם אתם חושבים להתקין פרגולה, אך לא ממש בטוחים מה ניתן להפיק ממנה או כיצד היא יכולה להיראות (או מה היא יכולה להעניק לאיכות החיים שלכם), מוזמנים להכיר 4 עובדות מיוחדות, ולאחר מכן לשאול את עצמכם מחדש האם תוספת של פרגולה רצויה גם עבורכם.

שילוב מבטיח - חומריות מודרנית לצד נראות כפרית

אומנם כיום פרגולות אלומיניום נחשבות מאוד פופולאריות, אך יחד עם זאת לא עבור כולם המראה המודרני הייטקיסטי מתאים. מכאן שאם רוצים את האיכות של פרגולה מאלומיניום אך בו זמנית מעדיפים את הנראות של פרגולה מעץ, טוב לדעת שחומר האלומיניום כה קל עבור עיבוד, כך שניתן ליצור ממנו כל מראה רצוי. מכאן שבהחלט ניתן להזמין פרגולה מאלומיניום שנראית כמו עץ טבעי. מי אמר שלא ניתן לאכול את כל העוגה ולהשאיר אותה שלמה? אולי רק המחיר! זה אומנם אפשרי, אך מעט יותר יקר מפרגולת אלומיניום רגילה.

הפרגולה שמציעה שליטה מלאה

אם אתם שוקלים לרכוש פרגולה, נראה שכבר הבנתם שבין היתר פרגולה יכולה להיות חשמלית, כך שהיא יודעת להיסגר ולהיפתח בהתאם לדרישה. עם זאת מה שאתם כנראה לא יודעים, זה שפרגולה גם יכולה להציע שליטה מלאה על זווית הכניסה של הצל והאוויר, כך שניתן להשיג בידוד תרמי אידאלי ובאופן כללי את התנאים הנעימים ביותר בהתאם למזג האוויר הנוכחי.

פרגולה יכולה להיות השקעה מניבה

לא מעט מחקרים מצביעים על כך שאם רוצים להזניק את ערך הנכס, מספיק להשקיע כ50 אלף ש"ח כדי שערך הנכס יזנק ב75 אלף ש"ח. עם זאת, אם מחפשים כיצד להזניק את ערך הנכס מבלי להגיע ל50 אלף ש"ח, מוטב לשקול להוסיף פרגולה במרפסת. מדובר בתוספת שפתאום הופכת את המרחב לחדר נוסף (לפחות מבחינה פסיכולוגית), ואף מדובר בתוספת שמציעה לרוכשים הזדמנות לסגור את כל המרפסת. מכאן שאם משקיעים באמצעות תוספת של פרגולה, המרפסת משדרת למתעניינים שהם עומדים מול נכס מושקע ושיותר גדול ממה שהוא באמת.

פיסול בפרגולה - משחק של צל שקיפות ותאורה

פרגולה מציעה הזדמנות לייצר מופע מרשים ביותר. מעבר לעובדה שהפרגולה משלימה את סך הנראות של הגינה או המרפסת, גם יש לקחת בחשבון שהיא יכולה להפתיע באמצעות מעט שעושה הרבה. פה נציין שפרגולה יכולה לשלב תאורה ואף חיתוכי לייזר בכול צורה שרק רוצים, כך שההשתקפות תייצר עניין. מה עוד? פרגולה יכולה להיצבע בכול גוון, כך שבהחלט ניתן להתפרע ולחרוג מגבולות המוכר והצפוי!

על חג סוכות כבר חשבתם?

כל סוכות בזמן שכולם עסוקים בהכנות של סכך וקישוטים, השמיים אט אט מתמלאים בעננים. הגשם הראשון מאיים להגיע בדיוק כאשר הסוכה מקושטת בגזרי נייר עדינים. כיצד פרגולה קשורה לכך? ובכן ראשית נציין שאם רק בוחרים בפרגולה חשמלית, ניתן להסתמך על גג הפרגולה. ניתן לקפל אותו, לשחק עם המרווחים שלו וכדומה – כל אחד והסוכה שהוא מחפש. במקביל, טוב לדעת שאם מחליטים לאכול מתחת ל"סוכת הפרגולה" כשבחוץ יש גשם, המרזבים נכנסים לפעולה ובכך מנעימים את סך השהות. שנסביר? ניתן להתקין לפרגולה מרזב ייעודי! מכאן שאם נחזור לנקודת ההתחלה, נותר רק לנחש שעתה פחות מתלבטים לגבי התקנה של פרגולה, אלא יותר לגבי האופציה שמבקשים שהפרגולה תמלא.

יש לכם שאלות? מוזמנים להיכנס לעמוד צור קשר להשאיר פרטים ואחד הנציגים שלנו יחזור אליכם בהקדם.

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם