פרגולות

פרגולות

פרגולות מבית חברת אורבן המתמחה בייצור והתקנה של פרגולות מסוגים שונים. אנו מספקים שירות גם למגזר הפרטי וגם למגזר העסקי, לרבות גופי תעשייה ומוסדות ציבור, מפעלים וקבלני בניין.
מאחר ותהליך הייצור של פרגולות אלומיניום או פרגולות ברזל נעשה בתוך מתקני החברה ולא אצל בעלי מקצוע או ספקים חיצוניים, החל משלב התכנון ועד לסיום הפרויקט והתקנה בבית הלקוח, תקבלו ליווי אישי והדרכה מקיפה לגבי כל הפרטים שנדרשים לצורך ייצור פרגולה מיוחדת בהתאמה מושלמת לצרכים שלכם.
אנחנו מאמינים שכל לקוח הוא יחיד ומיוחד, בדיוק כמו הצרכים שנדרשים עבור התקנת פרגולה בבית הלקוח – בכל מקום יש תשתית שונה ותנאי השטח יחייבו התאמות שונות שצריך לקחת בחשבון כבר בשלב התכנון שלפני הייצור על מנת שהתוצאות ושלב ההתקנה יהיו מותאמים ב- 100% לתוואי השטח בבית הלקוח. 

פרגולות

בכל פרויקט של הזמנת פרגולה מאלומיניום , למגזר הפרטי או למגזר העסקי, חייבת להיות שקיפות מלאה בין אנשי המקצוע והלקוח. תהליך עבודה נכון מחייב שיתוף של הלקוח בכל הפרטים שנוגעים לקבלת החלטות מקצועיות, תוך הסבר מפורט על היתרונות והחסרונות שיש בכל החלטה, כך הלקוח שותף לתהליך ואפשר לשמור על תיאום ציפיות בנוגע למוצר הסופי שיתקבל. תכנון נכון והבנת כל הפרטים כבר בשלב הזמנת המוצר, ימנעו “הפתעות” בדרך ויעזרו ללקוח לקבל תמונת מצב נכונה לגבי כל הפרטים שהוא צריך לקחת בחשבון להמשך התהליך.
ובכך התוצאות הסופיות הם בדיוק כמו שהלקוח ציפה שזה עבודה ברמת גימור מושלמת ונכונה בדיוק עבורו.

אלומיניום הוא חומר גלם בעל איכויות רבות, שגורמות לו להיות מתכת מועדפת לייצור פרגולות אלומיניום מעוצבות לבתים פרטיים או לקבלני בניין. משקלו הנמוך מאפשר ייצור של פרגולות תלויות עם מראה יוקרתי והליך התקנה בטוח וקל יחסית.
הקלות שבה ניתן לעבד את האלומיניום, מאפשרת יצירת פרגולות אלומיניום במגוון רחב של עיצובים מרשימים, בהתאמה אישית לכל צורך או רעיון שתרצו. התחזוקה השוטפת של פרגולת אלומיניום קלה ופשוטה לביצוע. מאחר והאלומיניום אינו מחליד, אין בעיה להתקין פרגולה לגינה או פרגולה לחניה באזור חיצוני, שחשוף לתנאי מזג אוויר משתנים.
המראה היוקרתי והמתוחכם של פרגולות אלומיניום ישדרג את חזית הבית שלכם באופן ניכר. התקנת פרגולה למרפסת שמש או פרגולה תלויה מאלומיניום בגינה, יעלו את שווי הנכס שלכם ויגרמו לכל הבית להיראות טוב יותר כלפי החזית החיצונית שפונה לרחוב.

למידע נוסף – פרגולות אלומיניום

פ­רגולות ברזל 

יש לא מעט סוגי פרגולות מיוחדות לבתים פרטיים או לשימוש עבור כל מיני מטרות שונות. יש פרגולות אלומיניום דמוי עץ שמצד אחד מעניקות לכם את כל היתרונות הרבים שיש לפרגולת אלומיניום, ומצד שני העיצוב בדמוי עץ מעניק לפרגולה ייחודיות ושילוב עם הנוף הטבעי של אזורי החוץ.
פעמים רבות אנשים רוצים לבצע סגירת מרפסת באלומיניום והפתרון של עיצוב פרגולה מיוחדת בהתאמה אישית יספק להם נוחות רבה ושדרוג משמעותי של המרפסת וכל המראה של הבית כלפי חוץ. עיצוב פרגולות מיוחדות לבית פרטי או לבניין בוטיק, מחייב בעל מקצוע שמבין את סודות העבודה לייצור פרגולות מתכת במגוון שילובים של חומרי גלם נוספים כמו עץ, זכוכית ועוד..
חברת אורבן מתכות מאפשרת לכם לבחור פרגולות מעוצבות מתוך קטלוג החברה, או לאפיין עיצוב מותאם אישית לפי איזה רעיון ודוגמה שתרצו.

פרגולות מיוחדות

הדרך היחידה למניעת אי הבנות בתהליך הייצור של מעקות מעוצבים לבית, זה מתן טיפול רציף ללקוח מ – א’ עד ת’, בליווי צמוד של נציג החברה. ברגע שבעל מקצוע שונה מבצע את התכנון, הייצור, או ההתקנה של המעקה, לרוב נוצר חוסר תיאום ואי הבנה של הדברים ובסופו של דבר הלקוח יהיה מאוכזב.
אתם יכולים לבחור מעקה מעוצב לבית מתוך קטלוג קבוע שמציגה החברה, אך בפועל צריך להתקין את המעקה בבית הלקוח ופעמים רבות תנאי השטח יאלצו שינויים והתאמות שחייבים לקחת בחשבון כבר בשלב ההתחלתי. חברת אורבן מתכות מתייחסת לכל הזמנה של מעקות מעוצבים כפרויקט ייחודי בהתאמה אישית, גם אם המעקה שבחרתם נמצא בקטלוג החברה.
משלב התכנון ועד לשלב הייצור וההתקנה, נציג מטעם החברה ילווה אתכם ויסביר את כל הפרטים שצריך לקחת בחשבון לצורך סיום העבודה באופן מוצלח.

אורבן פרגולה בהתאמה אישית - שירות ואחריות

יש לנו כלל ברזל – שאין כללי ברזל. כדי לייצר פרגולות מעוצבות ממתכת, חייבים להיות קשובים ללקוח ולהקפיד על חשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. כדי שנוכל לספק לכם שירות מקצועי ומדויק, מבחינתנו כל פרויקט הוא משהו חדש וראשוני, שנדרשת לו התאמה אישית ואפיון לפי מרכיביו הייחודיים. שלבי התכנון הראשוניים הם אלו שיקבעו את התוצאה הסופית שתתקבל, לכן כל הנושא של שירות לקוחות הוא ערך עליון מבחינתנו.

תהליך הזמנת פרגולה לבית לא נגמר ברגע שסיימנו את ההתקנה בבית הלקוח, צוות נותני השירות שלנו יעמוד לרשותכם גם אחרי שהעבודה הסתיימה. בכל דבר שתצטרכו, החל משלב התכנון ואפיון המוצר ועד לשלב שלאחר סיום העבודה לשביעות רצונכם, שירות הלקוחות שלנו תמיד ישמח לעמוד לשירותכם בכל דבר ועניין.

בחירה נכונה של פרגולות מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא פרגולה? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על פרגולות חדישות, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם ליפה יותר.