פרגולות אלומיניום

פרגולות מאלומיניום

מהם היתרונות של פרגולות מאלומיניום? למה כדאי להתקין פרגולות אלומיניום חצר או להתקין פרגולת אלומיניום במרפסת? ואיך בוחרים את הפרגולה מאלומיניום שמתאימה ביותר לצורך שלך ולשימוש המיועד בה? הבה נסקור את הנושא מעט יותר מקרוב, ונבין מעט יותר על פרגולות אלומיניום.

מתכת מסוג אלומיניום מסוגלת לרכז יתרונות שונים גם כאשר משתמשים בה על מנת לבנות פרגולה מאלומיניום. קודם כל, האלומיניום היא מתכת חזקה אך קלה שנוח לעבוד איתה ולייצר מגוון פרגולות מעוצבות. בזכות עיבוד נוח, אנשי מקצוע יכולים להתאים את הפרגולות לצרכים הספציפיים של לקוח ולמסגרת התקציב שעומדת לרשותו. כמו כן, האלומיניום לא מחליד והוא מוכיח את עצמו גם בפרגולות קטנות ובפרגולות אלומיניום גדולות.

פרגולות בכלל ומוצרי אלומיניום בפרט הן בגדר חובה עבור האקלים בישראל. אחרי שמבינים שאין שום אפשרות לנצל את חלל החוץ של הבית או הדירה בלי פתרון הצללה ראוי, כל שנותר הוא לנצל את היתרונות של פרגולות אלומיניום השונות למשל תוכלו להתקין פרגולות אלומיניום תלויות בחצר שלכם כפתרון הצללה מעולה תוך שמירה וחסכון על מקום .

פרגולות מאלומיניום אפשר להתקין לכל אורך השנה וכמעט בכל מקום, אך התזמון הנכון הוא הקיץ. במקום לסבול כל הקיץ ולשלם ביוקר על מיזוג של חלל פנים שאינו מקורה, אפשר מלכתחילה להתמקד בפרגולה מאלומיניום איכותי. אחרי שמתקינים פרגולה שעשוייה מאלומיניום כזה בחצר או במרפסת, גם הקירור של הסלון הופך להיות אפקטיבי יותר. בהמשך, הפרגולה מאלומיניום מחזיקה מעמד למשך שנים רבות והיא לא דורשת שום סוג של תחזוקה או הוצאות מיותרות בזכות היתרונות שיש לאלומיניום.

פרגולת אלומיניום
פרגולות
פרגולות מאלומיניום

תוכן עניינים

יתרונות פרגולות אלומיניום

ORBAN היא החברה שאליה כדאי לך לפנות על מנת לתכנן פרגולות אלומיניום איכותיות מאלומיניום משובח. בזכות פרגולה מאלומיניום שלא מחלידה ולא צריכה טיפול של צביעה מחדש, יש לנו את המוצרים שיחסכו עבורך זמן והוצאות. חוץ מזה, הפרגולות אלומיניוום שלנו הן בעלות מראה מודרני שמתכתב עם סגנון העיצוב המועדף ומאפשר לך להתאים אותן לכל מידה ומקום.

נציגינו ישמחו לעמוד לרשותך בשלבים שונים של תכנון הפרגולות אלומיניוום שאותם תבחר מבין הדגמים שלנו. בשלב הראשון, נבין מה הצרכים שלך ונגדיר יחד אתך את התקציב. בשלב השני, נשווה עבורך בין פרגולה בלבד לבין פרגולה ושער חניה שמשמש להצללה. אז רגע לפני שהקיץ מגיע לשיאו והטמפרטורות עולות לנקודת רתיחה, זה הזמן שלך ליצור עמנו קשר ואנו נידאג להתאים במיוחד עבורך את הפרגולה שמתאימה לך ופרגולה שמתאימה לגינה שלך.

פרגולות אלומיניום כהשקעה משתלמת להשבחת הנכס

הדרך הנכונה לחשוב על פרגולה מאלומיניום היא כעל השקעה משתלמת לטווח ארוך. באופן מידי, הפרגולה בבית שלך מעלה את ערך הנכס והופכת אותו לאטרקטיבי יותר למכירה או להשכרה. בטווח של כמה שנים קדימה, המשמעות היא שכבר לא צריך לדאוג מתחזוקה של פתרונות ההצללה הקיימים. במקום זה, מה שעושים זה לבחור מלכתחילה פרגולה שמיוצרת מאלומיניום ומאפשרת ליהנות מכל העולמות.

פרגולה מברזל למשל גם כן תהיה חזקה, אבל היא תחליד מהר מאוד ואי אפשר להשתמש בה יותר מעונה אחת בלי לשלם ביוקר על התחזוקה. בחורף למשל הפרגולה הזו מחלידה ועם השנים המים חודרים לברזל ומערערים את העמידות שלה.

מנגד, פרגולה מעץ נחשבת לפתרון הצללה מסורתי – אך היא דורשת צביעה מחדש אחת לתקופה מסוימת וסובלת מנזקי אקלים, חרקים ושמש. חוץ מזה, פרגולת עץ נוטה להיות דליקה ולכן אינה מומלצת לבתי משפחות עם ילדים.

שילוב פרגולה בחצר או במרפסת – ההבדלים

היכרות עם ההבדלים בין האופן שבו מומלץ לשלב פרגולות אלומיניום בחצר לבין הדרך שבה עושים את זה במרפסת עוזרת להשלים את הפרויקט. על קצה המזלג, אפשר להצביע על מספר הבדלים משמעותיים:

  •  גודל הפרגולה – פרגולת אלומיניום שמותאמת לחצר בדרך כלל תהיה גדולה יותר לעומת פרגולה למרפסת. למעט מקרים נדירים שבהם מרפסת של דירת מגורים היא גדולה יותר מחצר של בית צמוד קרקע, בכל שאר המבנים אפשר לראות בצורה ברורה את הפערים. בין היתר,פערים אלו מחייבים התאמה שונה של פרגולה לחצר לעומת האופן שבו עושים את זה במרפסת. מצד שני, גם בבניית פרגולות אלומיניום גדולות לחצר אין מקום לפשרות מבחינת איכות חומרי הגלם ועמידות המוצר הסופי.
  •  עיצוב הפרגולה – פרגולה שמותאמת לחצר עומדת בפני עצמה מבחינה דקורטיבית. לעומת זאת, מעצבי פנים ואדריכלים ממליצים לעצב פרגולה למרפסת באופן שממשיך באופן ישיר את העיצוב הקיים בחלל הפנים של הבית. בגלל שברוב המקרים אפשר לראות את החצר כבר מהסלון, חשוב לדאוג לפרגולה בעיצוב אחיד. לעומת זאת, בחצר זה פחות קריטי כי כאן חלל החוץ עומד בפני עצמו. בהקשר הזה, את הפרגולה עדיף בכל מקרה לעצב מאלומיניום כי ניתן לצבוע אותה בשיטה אלקטרו-סטטית באינסוף גוונים לפי מספר קוד צבע.
  •  אופן השימוש – פרגולה שמיועדת עבור המרפסת בדרך כלל תופסת את רוב המקום וכך מייצרת הצללה נוחה, יעילה ואפקטיבית. מנגד, בפרגולה שמשולבת בחצר גדולה אפשר להשתמש גם בצדדים הפתוחים והמוארים. בין היתר, השאיפה היא להתאים את סוג הפרגולה לאופי השימוש ולנצל את היתרונות של אלומיניום מבחינת גמישות. כאשר משתמשים באלומיניום על מנת לבנות פרגולה, אפשר להמשיך להשקות את החצר בלי בעיה וניתן לייצר חלל חוץ נוח ומקורה למשחק של הילדים, החברים והמשפחה המורחבת.
  •  עלויות – הוספת פרגולה לחצר לרוב תהיה יקרה יותר מאשר הוספת פרגולה למרפסת. אבל מצד שני, פערי המחירים לא נובעים מהשאלה איפה ממקמים את הפרגולה – אלא מסוג הפרגולה ומהגודל שלה. במילים אחרות, ייתכן שדווקא במרפסת שבה אפשר להוסיף פרגולה תלויה הפרויקט יהיה זול יותר לעומת חצר שבה הפרגולה לא מתחברת ישירות אל הקיר הקיים.
  • שילובים – הערך המוסף של פרגולות אלומיניום בא לידי ביטוי באופן שבו הן משתלבות עם שאר האלמנטים בכניסה לבית. אם החצר היא בחלק הפנימי של הבית, לא אמורה להיות שום בעיה לעצב אותה באופן שמתכתב עם שערי אלומיניום ועם גדרות אלומיניום. לשם השוואה, השילוב במרפסת יהיה בעיקר עם מעקה אלומיניום שמגן מפני נפילות. אז גם כאן, השימוש באלומיניום מומלץ כי הוא גמיש מאוד ומשום שבעזרתו אפשר להחזיר את הכוח לידי הלקוחות.

הפרגולה המתאימה כבר מחכה לך אצלנו

ORBAN היא חברה גדולה שמבצעת עבודות ברמה מאוד מאוד גבוהה. כפועל יוצא מכך, נציגי ORBAN יודעים להעניק לכל לקוח יחס אישי ולאפשר לו לבחור את הפרגולה מבין היצע רחב של אפשרויות. ככל שיש יותר אפשרויות בחירה, כך עולה הסיכוי להתאמת הפרגולה לדרישות של הלקוחות ולמסגרת התקציב שעומדת לרשותם. לכן ORBAN צריכה להיות הבחירה הראשונה של בעלי בתים עם מרפסות וחצרות – ולמעשה הבחירה המומלצת עבור כל מי שרוצה ליהנות מהיתרונות של פתרונות הצללה מתקדמים מאלומיניום ועוד מגוון פתרונות שהחברה מציעה כגון גדרות אלומיניום , שערים מאלומיניום , פרגולות תלויות ועוד..

הדבר החשוב ביותר הוא להשתמש באלומיניום איכותי על מנת לבנות פרגולה חזקה ועמידה לאורך שנים. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא כל פרגולה שמיוצרת מאלומיניום היא בעלת מפרט זהה. בפועל, איכות הפרגולה נקבעת לפי איכות האלומיניום והתכנון המוקדם. כמו כן, רצוי לנצל את ההזדמנות על מנת לשלב מוצרי אלומיניום ובהם שערים, מעקות וגדרות. עם חברת ORBAN קל יותר לעשות את זה וביצירת קשר עם נציגינו יחכו גם לך פרגולות אלומיניום איכותיות. לבסוף, השימוש באלומיניום הופך את החברה למקור השראה עבור מעצבי פנים, אדריכלים, מהנדסים ובעלי בתים פרטיים. בכל אחד מהמקרים האלה, אין ספק לגבי החשיבות של הצללה יעילה ולגבי הערך המוסף של האלומיניום. בזכות האלומיניום יכולים כיום גם אנשים פרטיים ליהנות מהצללה אופטימאלית בחצר או בבית שלהם. כאשר אנשים פרטיים מתייעצים לפני זה עם נציגי ORBAN, נפתחות בפניהם אפשרויות חדשות.

אהבתם? שתפו

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

שאלות נפוצות | פרגולת אלומיניום

המחיר של פרגולות אלומיניום הוא מאוד משתנה ולא ניתן באמת לנקוב במחיר מדוייק מכיוון שהמחיר הוא חישוב של מידות,וסביבת התקנה.
למשל פרגולה מאלומיניום בגודל 4 מטר על 4 מטר תעלה יותר זול מפרגולה בגודל 8/8 מטר.
עוד דוגמא היא כמות החומר, למשל פרגולות אלומיניום תלויה לא מצריכה רגליים כי היא נתלת על הקיר אז עלות החומר זולה יותר כי היא קטנה יותר, אבל ההתקנה היא יותר מסובכת. 
לתשובה מדויקת ומקצועית מוזמנים לפנות למומחים שלנו באורבן אשר יגיעו אל ביתכם ייקחו מידות ויתנו לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

את הפרגולת אלומיניום ניתן לצבוע בעצם בכל צבע שתבחרו, אתם פשוט דואגים לתת לנו את המספר צבע ואנו צובעים את הפרגולה מאלומיניום בשיטת אלקטרו סטטי בתנור, דבר זה בעצם מקנה החזקה של הצבע על גבי האלומיניום באופן חזק ועמיד לאורך שנים ארוכות, הצבע והאלומיניום עמידים בפני מזגי האוויר השונים החל מחום כבד ועד יום חורפי סוער, זהו גם אחד מהיתרונות הבולוטים של האלומיניום וכמובן שהוא גם לא מחליד!

כן בוודאי, פרגולה מאלומוניום ניתן להתקין בעצם בכל מקום בהתאמה אישית וכן גם במרפסת שלכם תוכלו ליהנות מפרגולה שעשויה מאלומיניום וליהנות מהצל שהיא מספקת.

מאוד פשוט, אתם מחייגים אלינו לטלפון 072-3957720 ואנחנו נדאג לכל השאר..

בוודאי, אחד המקומות הפופולריים שאנו מתקינים פרגולות הינו בחצרות, פרגולת אלומיניום היא הדבר האידאלי לחצר שלכם, עם פרגולה כזו תוכלו לארח חברים, לאכול ארוחות משפחתיות וליהנות מכל היתרונות שפרגולה מאלומיניום מספקת.

תמונות פרגולות אלומיניום

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנושא? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על מגוון מוצרי אלומניום החדישים שלנו, כאלו שיהפכו את הסביבה והחצר שלכם מודרנית יותר.