מתחם האלומיניום

ברוכים הבאים למתחם האלומיניום של חברת אורבן. לפני שנציג בפניכם את מוצרי האלומיניום ואת כל השירותים של עבודות אלומיניום שאנו מספקים, הנה כמה עובדות חשובות שכדאי וצריך לדעת על חומר הגלם המיוחד, שהפך פופולארי כל כך בשנים האחרונות – אלומיניום.

חברת אורבן מובילה בענף האלומיניום ומציעה מגוון רחב של שירותים ועבודות אלומיניום למגזר הפרטי או למגזר העסקי / מסחרי ותעשייתי. צוות העובדים בחברה מתמחה בביצוע עבודות אלומיניום ברמה מקצועית חסרת פשרות. את כל שלבי התהליך, החל מהשלב הראשון של תכנון המוצר, כולל שלב הייצור ועד לשלבי הגימור והכנה לקראת התקנה, אנו מבצעים במתקני החברה ולא אצל ספק חיצוני.

חברת אורבן החלה את פעילותה בענף בשנת 2003 והיא נחשבת כיום למובילה ראשית בתחומה. אנו מתחייבים לספק שירות לקוחות מקצועי ואמין, חדשני ויצירתי, תוך הקפדה ברמה גבוהה במיוחד על כל תקני הבטיחות של מוצרי החברה והשירותים שאנו מספקים. בכל שלב נציגי החברה ישמחו לעמוד לרשותכם.

משקל נמוך
יתרון נוסף בשימוש אלומיניום כחומר גלם, הוא משקלו הנמוך ביחס לסוגי מתכות אחרים. כאשר מתקינים פרגולה תלויה מאלומיניום על בית פרטי או בכניסה לבניין, משקלו הנמוך של החומר מאפשר התקנה בטוחה ותליית הפרגולה בקלות. לשער חניה חשמלי מאלומיניום יהיו במשך הזמן פחות תקלות במנוע החשמלי, הוא יתפקד טוב יותר בזכות משקלו הנמוך.
עיבוד מהיר
לאלומיניום תכונות מיוחדות שהופכות אותו לחומר גלם מועדף עבור מוצרי מתכת רבים ומגוונים. תהליך העיבוד של אלומיניום נחשב לקל ומהיר יותר מאשר עיבוד מתכות מסוגים אחרים, אך למרות שניתן לעבד אלומיניום בקלות – זה לא פוגע בחוזקו ועמידותו של החומר כאשר הוא מקבל את צורתו הסופית בתור מעקה, מדרגות, שער כניסה לבית וכדומה..
צבע טבעי
במצבו הגולמי והטבעי, האלומיניום מגיע בצבע כסף. תכונה זו מאפשרת את שילובו עם חומרי גלם אחרים כגון זכוכית, עץ, ברזל וכו’, מבלי שנצטרך להשקיע עוד כסף ומאמץ בצביעה והתאמתו למוצר הסופי. בנוסף לחיסכון בעלויות המוצר, השימוש בצבעו הטבעי של האלומיניום פעמים רבות משדרג את המוצר ומעניק לו טאץ’ חדשני בעיצוב שמרגיש יוקרתי.
משקל נמוך
יתרון נוסף בשימוש אלומיניום כחומר גלם, הוא משקלו הנמוך ביחס לסוגי מתכות אחרים. כאשר מתקינים פרגולה תלויה מאלומיניום על בית פרטי או בכניסה לבניין, משקלו הנמוך של החומר מאפשר התקנה בטוחה ותליית הפרגולה בקלות. לשער חניה חשמלי מאלומיניום יהיו במשך הזמן פחות תקלות במנוע החשמלי, הוא יתפקד טוב יותר בזכות משקלו הנמוך.
לא מחליד
הבעיה העיקרית של מתכות מסוגים שונים, היא – חלודה. מאחר ובעיה זו לא קיימת בשימוש של אלומיניום כחומר גלם והוא עמיד לגמרי נגד חלודה, בכל מוצר שנמצא חשוף תחת כיפת השמיים יהיה עדיף להשתמש באלומיניום. יתרון זה גורם לתחזוקה של שערי אלומיניום, מעקות או גדרות אלומיניום וכדומה, להיות קלה ונוחה עבור צרכנים במגזר הפרטי.
תחזוקה קלה
האלומיניום עמיד כנגד בלאי שנוצר מתנאי חום או קור קיצוניים. מעבר לעובדה שהוא לא מחליד, התנאים הסביבתיים גם לא יגרמו לו לכתמים או שינויים בצבע כאשר הוא חשוף אליהם לאורך זמן. העמידות הגבוהה של אלומיניום לחומרים חיצוניים שאיתם הוא בא במגע, מאפשרת ניקיון קל ומהיר בשימוש של חומרי ניקיון מסוגים רבים.
מראה אסתטי
בסופו של דבר כל היתרונות של שימוש באלומיניום כחומר גלם למוצרי תעשייה רבים, לא היו שווים דבר אם הוא לא היה נראה טוב. לאלומיניום יש מראה אסתטי ונקי, שנותן תחושה של חדשנות ויוקרה. עיצוב שער אלומיניום, פרגולות, מעקות או גדרות אלומיניום, הופך להרבה יותר קל בגלל המראה המתוחכם של החומר עצמו.

לסיכום, למתכת ברזל יתרונות וחסרונות. כאשר אתם בוחרים את סוג המתכת, כדאי לחשוב על הצרכים שלכם, על היתרונות של המתכת, והאם הם משרתים את הצורך שלכם.
בכל בחירה שעשיתם, נשמח להיות אלו שיעמדו לצדכם לאורך התהליך, להציע לכם את המקצועיות, הניסיון והידע שצברנו במהלך השנים, ולבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. 

המלצות לבחירת חברת אלומיניום

בעלי מקצוע רבים הבינו את הפוטנציאל שגלום בענף האלומיניום, שהביקוש עבור מוצריו ושירותיו רק הולך וגובר במשך השנים. לאור הביקוש הרב של צרכנים במגזר הפרטי ובמגזר העסקי, למציאת חברת אלומיניום מומלצת ומקצועית, יש לא מעט חברות חדשות שמנסות להשתלב בענף ופעמים רבות הן מבצעות עבודות אלומיניום בצורה לא מקצועית. זה שחומר הגלם איכותי ובעל יתרונות רבים, לא אומר שכל אחד יכול לעבוד איתו בצורה מוצלחת ולספק שירותי אלומיניום לקהל הרחב.

 איכות החומר וטיב העבודה, נמדדים בכל שלבי התהליך שעובר המוצר. כדי לוודא שאתם מזמינים שירות מספק מקצועי ושהמוצר עומד בכל תקני הבטיחות הנדרשים, בחרו רק חברת אלומיניום מקצועית ומוכרת שפועלת בענף כבר שנים רבות ויש לה מוניטין ועדות של לקוחות עבר מרוצים.

מתחם האלומיניום

ORBAN שירותי החברה

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על פתרונות אלומיניום חדשים, כאלו שיהפכו את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר. 

סגירת תפריט