מחפשים שער בסגנון יווני או שער בסגנון אנגלי?

שער בסגנון יווני

כאשר אנשים עומדים לבחור ספה, דלת כניסה וריצוף למטבח, רבים לוקחים מעצב פנים. עם זאת, כאשר אנשים מחפשים ריהוט גינה, פתרון הצללה או שער לחצר, הם מסתפקים בבחירה אישית, שלא לומר בבחירה רנדומלית, ופה אנו באים לומר שבכול הנוגע לעיצוב החיצוני, עדיין יש לקבל החלטות מושכלות. הרעיון הוא שמהרגע שבוחרים צורך וחומריות רצויה, מגיע הזמן להתעסק עם נישה לא פחות חשובה – התחושה שהמוצר הנבחר משדר – הסגנון העיצובי.

בחירה בחומר האלומיניום היא רק הצעד הראשון

אנשים רבים בוחרים שערים מאלומיניום לגינה ולחצר כיוון שהם מבקשים שער שאין צורך להתעסק עמו, שהוא יראה כמו חדש גם בעוד 10 שנים, שהוא יאפשר לשלב מנוע חשמלי ביתר קלות, שהעמידות שלו תוכיח את עצמה, שהצבע לא יירד ממנו וכדומה. עם זאת, יש עוד סיבה טובה שבגינה מוטב לבחור בשער מאלומיניום, והיא שחומר האלומיניום מאפשר להשיג כל עיצוב רצוי. מה זה אומר? שלמרות שהרוב הגדול בוחר בשערי אלומיניום בעלי מראה נקי, מינימליסטי ומודרני, אין זה אומר שלא ניתן להשיג מגוון עיצובים נוספים, וכאן אנו מבקשים לזרוק כמה כיוונים שעשויים הרבה יותר להתאים לגינה הפרטית שלכם.

שער לגינה בסגנון ים תיכוני

הסגנון הים תיכוני מביא אלינו את יוון וקפריסין. מדובר בסגנון שהולך נהדר עם גוונים של טורקיז, כחול וירוק. מדובר בסגנון שמביא אלינו קשתות והרבה לבן, לצד תחושה של מרחב וגובה. פה ניתן לבחור בשער שצבוע בכחול, תכלת או לבן, ושמכיל חומרים נוספים כגון אבן או זכוכית. כמו כן, ניתן להיעזר בקשתות ובנתוני גובה מרשימים.

שער לגינה בסגנון כפרי

הסגנון הכפרי משדר חמימות לצד פשטות יוקרתית. פה יש חשיבות לחומרים מאסיביים בעלי משקל, לחומרים טבעיים, לתוספת של פרזולים ולקשת של צבעי חמים. מכאן שאם זה הסגנון הרצוי, ניתן לבחור בשער אלומיניום שמדמה מראה של עץ טבעי וניתן לבחור בפרופילים עבים, בגוונים חמים ואף בשער שמשלב פרזול, פעמונים כבדים, תיבות דואר וכדומה.

שער לגינה בסגנון טרופי

הסגנון הטרופי כולל הרבה צמחייה פראית, צבעים עזים ואף תנועות יחסית פראיות. מכאן שאם הגינה שלכם מעוצבת בסגנון טרופי, ניתן להחליט על שער יחסית מאופק שייתן קונטרה, או שניתן לבחור בשער שמשתלב עם האווירה. תשקלו להתקין שער בגווני ירוק/ סגול/ צהוב שכולל משחק עם מגוון אלמנטים של עלים, (אותם ניתן להשיג באמצעות חיתוכי לייזר), ואף שווה לשקול להכין מקום ייעודי עבור עציץ.

שער לגינה בסגנון טוסקני

חבל פרובנס שבין היתר מביא אלינו ניחוחות מאיטליה, בעיקר מתמקד בבלגן מסודר. ניתן לשחק עם צורות עגולות וניתן לשחק עם חוסר סימטריה. ניתן לשחק עם צבעים חמים וניתן לשלב חומרים גסים וטבעיים. מכאן שאם מבקשים לשלב שער בסגנון טוסקנה, בהחלט שווה לנסות לשלב בין שער האלומיניום לבין עץ ואבן. כך למשל גם אם יש גדר מאלומיניום, שווה לתחום אותה באבן וממנה להוציא את השער. בין היתר מוטב לשקול לבחור בגדר אלומיניום שמדמה מראה טבעי של עץ ומשחק עם חלוקה שמקרינה אי סדר שמוסיף עניין.

איזה עיצוב של שער אתם מחפשים?

כפי שראינו שער הגינה יכול להציע קשת שלמה של עיצובים מיוחדים. מכאן שאין להתקין שער מודרני בפתחו של בית כפרי, אלא יש להבין מה מחפשים וכמובן שאין לא להתפשר רק כי האלמנט יושב בחוץ ולא בתוך הבית. יש להבין ששער כניסה מציג את הבית, כך שעליו להיות מרשים ביותר. מכאן שרק צריך למצוא חברת שערים מובילה, להבין מה מחפשים ואלו אפשרויות קיימות. שורה תחתונה? קיימות שפע אפשרויות, מצאו את זו שהכי נכונה עבורכם.

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email