מחיצות הפרדה לקורונה

מחיצות הפרדה לקורונה

תקופת הקורונה בהחלט הפתיע רבים מאיתנו, כמו כן גם אנחנו בתור חברת האלומיניום המובילה בארץ פיתחנו מוצרים חדשים מותאמים לקורונה ואנו מקבלים בימים אלו עשרות טלפונים לגבי מוצרי אלומיניום בהתאמה אישית למשל לקוחה התקשרה וביקשה לבצע הפרדת זכוכית בסטודיו שלה, או לקוחה שיש לה סלון יופי שהייתה צריכה ליצור זכוכית מהרצפה ועד התקרה כהפרדה בין מחלקות השונות בסלון היופי ובין כסא לכסא.

אורבן עבודות אלומיניום בהתאמה אישית

מעבר למצב הקורונה הנוכחי ולמוצרים שאנו מספקים גם בתקופה זו אנו כמובן ממשיכים בייצור המוצרים הפופולרים שלנו כגון גדרות אלומיניום, שערים מאלומיניום, פרגולות מאלומיניום ועוד מגון רחב של המוצרים שלנו .
אין ספק שהקורונה הביאה איתה גידול ברכישת גדרות אלומיניום ופרגולות אלומיניום מכיוון שאנשים רבים נוהגים להיות בחצר שלהם עם המשפחה הגרעינית ונוהגים להישאר יותר בבית מאשר ברגיל .

התאמה אישית על פי הצורך

אנו מתאימים את המוצרים שלנו בהתאם ללקוח ולדרישות שלו, אנו נוכל ליצור עבורכם מגוון רחב של מוצרים שיתאימו לכם בדיוק! למשל
פרגולות אלומיניום במידות ספציפיות לחצר ולגינה שלכם , גדרות אלומיניום בגובהה ובאורך שאתם רוצים וכמובן שתוכלו לבחור מבין מבחר רחב של דגמים חדישים ומודרנים

עיצוב אורבן ואיכות ללא פשרות

כל המוצרים שלנו מיוצרים ברמה הגבוהה ביותר תוך דגש על החומרים האיכותיים והטובים ביותר על מנת שאתם תוכלו להינות ממוצרים שיחזיקו לכם לאורך שנים רבות, מעבר לכך ואם צריך אנו עומדים לשירותכם עם האחריות המורחבת שלנו בכל עת, מוצרי אורבן הם המוצרים האיכותיים והחזקים ביותר הקיימים בשוק האלומיניום מי שרוכש את המוצרי םשלנו יכול להיות סמוך והבטוח שקיבל את המוצר הטוב ביותר ברמת גימור הקפדנית ביותר.
מעבר לאיכות גם היופי חשוב, לחברתנו יש מגוון רחב של עיצובים נחשקים של גדרות אלומיניום מודרניים, שערים מאלומיניון, פרגולות מאלומיניום, חצר אגלית ועוד עווד , תוכלו לבחור ולהתרשם ממגוון העבודות שלנו באתר .

לסיכום – קורונה ואלומיניום

מצב הקורונה בהחלט שינה את פני החברה ואת העתיד שלנו, אך החיים ממשיכים ואנו כאן על מנת לספק לכם שירות על הצד הטוב ביותר בתקופה זו, אתם מוזמנים בכל שאלה לפנות אלינו ולהתייעץ בכל מה קשור למוצרי האלומיניום, בנוסף אם אתם צריכים לעסק שלכם מוצר מותאם אישית מוזמנים לחייג אלינו ולצור איתנו קשר 

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email