כמה עולה שער מאלומיניום?

שערים מאלומיניום

כיום הרוב הגדול בוחר בשערים מאלומיניום. מדובר בחומר שאינו מצריך תחזוקה, ששומר על המראה הראשוני לאורך שנים, שנחשב חזק, שמאפשר עיצוב אינסופי, שיודע לקבל כל גוון רצוי (מבלי שהצבע יתקלף) ושיחסית לברזל, הוא גם יותר זול. עם זאת, לפני שאנשים רצים לבחון עיצובים ואפשרויות משלימות, חשוב להבין מהי העלות. מזדהים – גם אתם מבקשים להבין בפני אילו עלויות עומדים? ובכן קשה לזרוק באוויר מחיר מבלי להבין באיזה גודל, חומר, או עיצוב מתעניינים, אם כי כן ניתן להצטייד במספר עובדות אודות המחיר שעומד על הפרק. מתחילים!

נקודה למחשבה – מוציאים יותר חוסכים יותר

אז ככה. שער מאלומיניום יותר יקר משער מפלסטיק, מבמבוק או מעץ, והוא כן יותר זול משער מברזל. עם זאת, אם מסתכלים קדימה, הרי ששער מאלומיניום ימשיך לתפקד כשער חדש ויעיל גם בעוד 30 שנה, בעוד שרוב השערים האחרים יצריכו תחזוקה. הם יצריכו צביעה מחדש, תיקון של מנגנון חשמלי ואף מספר תיקונים משלימים.

משווים תוך התייחסות לנתונים זהים

אז כמה עולה שער מאלומיניום? ובכן זה לא יהיה רציני (או מקצועי) לזרוק תשובה באוויר, ועל כן נציין שאם מבקשים לוודא שעושים עסקה טובה, חובה לערוך השוואה. עם זאת, בשביל לערוך השוואה מושכלת, יש לוודא שמשווים מול אותם שורה של נתונים. מתכוונים לערוך השוואה? ערכו רשימה של הנתונים הבאים: הגדירו מראש גודל, גובה, חומריות, תוספות רצויות (למשל מנגנון חשמלי, מצלמה, תיבת דואר, או פתיחה דרך הנייד), עיצוב רצוי (כלומר יש להבין אם מחפשים עיצוב מקטלוג או עיצוב אישי), תקופת אחריות, אופי פתיחה (שער שנע לצדדים, או שאולי נע כלפי מעלה), סוג צביעה (אל תתפשרו על צביעה שאינה אלקטרו-סטטית) וכמובן שאם קיימים דגשים אישיים, הוסיפו אותם גם כן למשוואה (למשל שער מאלומיניום שמדמה מראה של עץ).

ובכל זאת – מהן פחות או יותר העלויות?!

בכול זאת מחפשים תשובה כללית, ולו כדי להבין בפני איזה סדר גודל של הוצאה עומדים? לא נשאיר אתכם ללא מענה, ועל כן נציין שבאופן מאוד כללי המחיר של שער אלומיניום לפי מ”ר נע בין 850 ל- 1050 ש”ח. כאמור לפני כל תוספת רצויה. פה נציין שרבים עשויים לחשוב שתוספת של מנוע חשמלי מאוד מייקרת את ההוצאה, אך האמת היא שהמחיר קופץ מעלה רק בכמה מאות בודדים של שקלים.

משיגים בדיוק מה שרוצים מבלי להגדיל את סך ההוצאה

מבקשים להשיג מה שרוצים מבלי להיגרר להוצאות נוספות? ובכן ניתן ליהנות מהתקנת שערים מאלומיניום, מעוצבים וחשמליי מבלי להגדיל באופן משמעותי את סך ההוצאה, וזאת אם רק נמנעים מעיצוב מיוחד, אם רק נמנעים מבחירת גובה יוצא דופן, אם רק חושבים קדימה ולא מתפשרים על איכות החומר וההרכבה, אם רק בוחרים באלמנט שליטה יחסית פשוט ואם רק נמנעים מרמות גימור מתוחכמות (למשל שער אלומיניום שמדמה עץ).

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email