כמה חשוב גדר בחצר?

גדר לחצר

ברור שכל בית צריך דלת וכל חלון צריך וילון. לאנשים מאוד חשובה תחושת הפרטיות ובו זמנית תחושת הביטחון. עם זאת, כאשר מדובר במתחם החיצוני, כאשר מדובר בגינה, הסיפור מעט שונה. אנשים לא תמיד ממהרים להציב גדר, במיוחד אם זה עתה סיימו לבנות את הבית, כך שהם בעיקר במינוס וקשה להם לחשוב כיצד מכסים הוצאות נוספות. אי לכך יש להבין עד כמה גדר חשובה עוד בשלבי תכנון הבית, וזאת בשל סיבה אחת פשוטה: בית ללא גדר מרגיש ערום, מונע לצאת לגינה בתחושה בטוחה.

שותים קפה בחצר בצורה פרטית ונעימה

ראוי להבין שממש כפי שמבקשים להסתובב בבית מבלי לחשוב אם רואים אותנו או מה חושבים עלינו, כך אותו הדבר בכול הנוגע לגינה. אין זה נעים לשתות כוס קפה בחצר בזמן שכול כמי שעובר עוצר לבחון את מצב הדשא, את נעלי הבית, או את העיצוב שבחרתם עבור ערוגת הפרחים. עם זאת, תחושת פרטיות היא רק הסיבה העיקרית שבגינה אנשים בוחרים להציב גדר. טרם נעבור להציג סיבות נוספות, נציין שממש כפי שחשוב להשאיר כסף עבור בניית גדר, כך גם יש להשאיר כסף עבור אלמנט נוסף: שערים מאלומיניום! שער איכותי מאלומיניום מהדק את תחושת הפרטיות ובו זמנית מאפשר התנהלות נוחה ומייתר צורך בתחזוקה.

כשהחוק מחייב אין זה עניין של בחירה

הרבה פעמים החוק עושה עבורכם את העבודה, מונע לקבל החלטה. מהי הכוונה? ובכן אומנם כל עיר מחזיקה בחוקי עזר משלה, אך ברמת העיקרון כאשר הבית בנוי במפלס שיותר גבוה מהבית של השכן, יש להעמיד גדר, או לבנות מסלעה. ובכן מסלעה הרבה פעמים נמצאת כיותר זולה, אך כיוון שהיא בנויה באופן מדורג, יש לקחת בחשבון שהיא נוגסת לא מעט מהשטח, ועל כן עבור רבים גדר היא הבחירה הרצויה. הגדר מונעת נפילה, תופסת מינימום שטח וכמובן מייצרת את אותה הפרדה חשובה, עובדה שמובילה אותנו ליתרון הבא – הפרדה!

מייצרים הפרדה חשובה

אין זה משנה אם יש לכם את השכנים הכי נחמדים בעולם, גדר עדיין מאוד חשובה, ואף תשמור היטב על יחסי השכנות שלכם. גדר מונעת מהכלב של השכנים לעשות את הצרכים שלו על הדשא שלכם. גדר מונעת מהאורחים של השכנים לטעות שהחצר שלכם היא גם החצר שלהם. גדר מאפשרת להבהיר מי אחראי לטפל בעשבייה שנמצאת על הגבול שבין שניכם וכדומה. מכאן שאם חשובים לכם יחסי שכנות תקינים, גדר שמייצרת הפרדה ברורה בהחלט הכרחית.

שהגנב יעבור לבית הבא – מערכת הגנה והרתעה

עוד תפקיד מאוד חשוב נוגע לתחושת הגנה. אז נכון שאם רק מאוד רוצים גם גדר איכותית, גבוהה וחזקה מאלומיניום ניתן לעבור, אך כאשר מדובר בגנב שמסתובב בשכונה, היו בטוחים שהוא מחפש את התנאים הנוחים ביותר, כך שהוא יעדיף את הבית ליד, זה שלא מצריך להיערך עם סולם. כמו כן, גדר מבהירה שמדובר בבעלי בית שנוקטים באמצעי זהירות. כלומר אם יש גדר, סביר להניח שגם מותקנת מערכת אזעקה משוכללת.

מייצרים מעטפת הגנה עבור הילדים שמשחקים בגינה

אם יש גינה אז מוטב לנצל אותה כמה שיותר, במיוחד אם יש ילדים. מבקשים שהילדים יוציאו כמה שיותר אנרגיה בחוץ, וזאת במקום לשבת בבית מול המסכים? ובכן כל עוד יש גדר שמגדירה לילדים היכן הם מורשים לשחק, כל עוד יש גדר שמונעת מהכדור לברוח לכביש, כל עוד יש גדר שמאפשרת לשמור על הפרטיות של הילדים, ואף כל עוד יש גדר שמאפשרת לשחק עם הכלב מבלי לחשוש שהוא ילך לאיבוד, הרי שמדובר בתוספת מאוד חשובה.

תוספת עיצובית רבת חשיבות

מבחינת עיצוב, מדובר בטעם אישי, אך אין ספק שבית עם גדר נראה הרבה יותר שלם ומושקע. פה ראוי לציין שרבים לא רוצים לייצר תחושה של חומה בצורה, ועל כן טוב לדעת שגדר יכולה להציע בקלות מראה מאוורר, קליל ואף מזמין. מאוד תלוי כיצד משחקים עם הפרמטרים הבאים: גובה, חומריות, צבע, מרקם, רווחים וצורניות.

מעלים את ערך הנכס

לבסוף נציין שבין היתר לתוספת של גדר יש ערך מבחינת ערך הנכס. הכוונה היא שאם יום אחד תבקשו להעמיד את הנכס למכירה, תזכו לקבל עליו מחיר יחסית גבוה, פשוט כי הוא כולל גדרות אלומיניום. מדוע בכוונה ציינו גדרות מאלומיניום? ובכן מדובר בגדר שידועה כאיכותית, עמידה וחזקה. גדר מאלומיניום תחזיק מעמד לאורך שנים בדיוק באותו המצב שבו היא מצויה כיום, וזאת כי מדובר בחומר שאינו מתבלה, מתקלף, או מחליד. אז אם גם אתם מבינים עד כמה תוספת של גדר חשובה, רק נותר להבין איזה עיצוב מחפשים, ופה מחכה לכם היצע אדיר. בחירה נעימה!

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email
שיתוף ב whatsapp

להצעת מחיר מנצחת!

השאירו פרטים ומיד נחזור אליכם