טיפים שיהפכו את החצר שלכם מקום בילוי מושלם

עיצוב חצר

אם יש לכם חצר משלכם, אתם בוודאי מודעים לעובדה שנדרשת לא מעט תחזוקה והתעסקות, על מנת להפוך אותה לפינה מושלמת לאירוח, לבילוי משפחתי, למשחק עם הילדים ועוד. על כן, על מנת שהחצר תהיה מושלמת, הכנו לכם מספר טיפים, שיעזרו לכם להשיג את המטרה בהצלחה. מוכנים? אנחנו מתחילים!

טיפ מס’ 1 – לדאוג לצל

תסכימו איתנו שבחודשי הקיץ החמים, אי אפשר לשבת בחוץ מתחת לשמש ישירה. בדיוק לשם כך, עליכם להתקין פתרונות הצללה. אלו יכולים להיות פרגולות אלומיניום איכותיות שאינן מחלידות ולא דורשות טיפול של צביעה מחדש וכמו כן בעלות מראה מודרני וגם אפשר להשתמש בכל מיני אלמנטים שיכולים לייצר צל כמו, ציליה, שמשיה וכו’. אגב, הבחירה האידיאלית היא בפרגולה כמובן ומדוע? כי מדובר על פתרון קבוע, אסתטי, שתהנו ממנו לאורך זמן ממושך. את הפרגולה, ניתן להתקין בכל ימות השנה ואפשר להזמין אותה בכל גודל שתרצו.

טיפ מס’ 2 – לצור תחושת פרטיות

כשאתם יושבים בחצר, אתם רוצים להנות מפרטיות. לשם כך, אפשר להתקין גדר אלומיניום. כך תרוויחו שני דברים – גם פרטיות וגם הגנה על השטח הפרטי שלכם. את הגדר, ניתן להזמין בהתאמה אישית ובהתאם למידות החצר. יתרה מזאת, ניתן גם להזמין אותה במגוון של צבעים ועיצובים.

טיפ מס’ 3 – שער כניסה לחצר

על מנת שיהיה אפשר להפריד בין המרחב הציבורי והפרטי ועל מנת לשמור על פרטיות (ממש כמו בהתקנה של גדר אלומיניום), רצוי גם להשקיע בשער איכותי עשוי אלומיניום. השער הוא הדבר הראשון שרואים בכניסה לחצר הבית ועל כן, רצוי שהוא יהיה עם מראה מרשים.

טיפ מס’ 4 – לחלק את החצר למרחבי פעילות שונים

מרחב פעילות אחד יכול להיות מיועד לגינת ירק, מרחב אחר לערסל מתנדנד מעל הדשא ואילו את המרחבים האחרים, אפשר לייעד לאזורי אירוח, אזורי משחק של הילדים בו יוצבו מתקני חצר לילדים וכו’.

טיפ מס’ 5 – להתקין מטבח ולהציב פינת מנגל

אין יותר כיף מלשבת בחצר וגם להנות מארוחה טובה. על כן, תוכלו לייעד אזור בחצר ובו להתקין מטבח חיצוני, איכותי ויפה. באותו אזור, אפשר גם להציב פינת מנגל שתהיה מאובזרת וכמו כן טאבון מאבן.

טיפ מס’ 6 – להשקיע בגינה

הגינה שלכם צריכה להיות מתוחזקת ומטופחת, כך תוכלו להנות ולשבת בחצר שלכם. אם אתם אוהבים גינון, תוכלו לשתול ערוגת פרחים, ערוגת ירקות ואפילו לשתול כמה עצים. אגב, אם אתם לא ממש אוהבים גינון או שאין לכם זמן, אז תוכלו לחסוך לכם התעסקות ולהזמין גנן וכמו כן להתקין מערכת השקיה.

טיפ מס’ 7 – להשקיע בריהוט לגינה

אם אתם רוצים להנות מכל הטוב הזה שיש בחצר שלכם, תוכלו להשלים את הכל עם פינת ישיבה מפנקת. אתם תוכלו לבחור רהיטי ראטן מעוצבים או אפילו שלוחן פלסטיק עם כיסאות.

טיפ מס’ 8 – להשקיע בתאורה

לפעמים, אתם רוצים לשבת בחצר בשעות הלילה ולכן על מנת שתוכלו לעשות זאת, יש להתקין תאורה מתאימה. אם התקנתם פרגולה, תוכלו להתקין בה גם תאורה וכך להאיר את כל האזור.

לסיכום

אנו ממליצים לכם ליישם את הטיפים שהוזכרו לעיל. אנחנו מבטיחים לכם שאם תעשו זאת, תוכלו להנות מהחצר שלכם עוד יותר.

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email