טיפים עבור בחירה נבונה של גדר

גדר אלומיניום מומלץ

ידוע לכל שלפעמים תוספת קטנה או בחירה שולית עשויים להוביל לשינוי משמעותי, ועל כן כאשר מדובר בבית הפרטי ותוהים כיצד ניתן לקחת את סך המרכיבים הקיימים ולמנף את הנראות הכללית, יש להבין באלו פרמטרים מוטב להשקיע וכאן אנו מבקשים להסביר כיצד ניתן ע”י כמה בחירות שנוגעות לגדר ההיקפית לשנות את סך התמונה, ליצוק אווירה וכמובן לקשור נכונה בין החוץ לפנים.  

גדרות ללא גבולות  תחלמו בגדול 

מצד אחד אם נביט בתמונות השראה של גדרות, התחושה הכללית היא שסך הכול מדובר באותה גברת בשינוי אדרת, ובאמת מי שלא עוצר להתעכב עשוי לחשוב שמדובר במשחק שמסתכם בשינוי של עובי וגובה הפרופיל. עם זאת, חשוב שאנשים יבינו שלצד מה שמוצע בקטלוג, הם יכולים להשפיע רבות על התוצר המוגמר, וזאת באמצעות חברה שיודעת לחשוב מחוץ לקופסה ובאמצעות חברה שמדרבנת את הלקוח להבין מה נכון במיוחד עבורו  אם מבחינה עיצובית ואם מבחינה פרקטית. 

3 כיוונים עבור משחק עיצובי 

גדר היקפית מאלומיניום אומנם עשויה מפרופילים, אך עדיין חשוב להבין מה מחפשים ומה אפשרי, כי ברגע שמבינים מהן מגבלות החומר הרבה יותר קל לחלום בגדולמחפשים רעיונות? להלן 3 כיוונים מרתקים: 

  1. שילוב חומרים – גדר אלומיניום יודעת להשתלב נהדר עם חומרים נוספים, קרי זכוכית ועץ, כך שאם רק תשקלו לשלב חומר כזה או אחר (בהתאם לסגנון העיצובי של הבית), אתם כבר יכולים ליצור מראה חדשני ומאוד ייחודי.   

 

  1. גוונים – גדר מאלומיניום יודעת לקבל סקאלה רחבה של צבעים ועל כן גם אם הרוב הגדול בוחר בגווני אפור, שחור ולבן, עדיין אין זה אומר שלא מחכים בצד עשרות גוונים נוספים. אז אם רק תהיו יצירתיים ואף מעט אמיצים, אתם יכולים ליהנות מתוצאות שהן לא פחות ממלהיבות.  

 

  1. משחק בין שער לגדר – לא מעט בתים שבוחרים להתקין גדר סביב הבית, גם בוחרים להתקין שער כניסה ששומר על אותה שפה עיצובית. פה ניתן למצוא רצף ישיר, או מקטעים שונים שנפרדים באמצעות חומות בנויות. בכול אופן מדובר בהזדמנות לייצר אפקט מרשים. כך למשל ניתן שהגוון של שער הכניסה יהיה מעט יותר כהה, ניתן לייצר משחק עם המרווחים (למשל שבשער הם יהיו הרבה יותר צמודים), ניתן ליצור משחק של גבהים בין שני האלמנטים וכדומה.  

תוספת קטנה שמובילה לשינוי גדול 

מחפשים כיוונים נוספים שיהפכו את הגדר ליותר מיוחדת מבלי להשקיע הרבה? ובכן כמו שתוספת של צמחיה מלאכותית ללובי מעניקה חיים לכל החלל, כך תוספת של תיבת דואר או אפילו תוספת של מוטיב אומנותי בהזמנה אישית יכול להקפיץ בקלות את הנראות הכללית, כאשר אם נחזור להשוואה שמציעה צמחיה מלאכותית, נציין שבהחלט שווה למקם ליד הגדר מספר שיחים שיעניקו קונטרה טבעית למראה המודרני שהגדר מכתיבה. נשמע מעניין?! 

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email