שירותי החברה

חברת אורבן מציעה מגוון שירותים עבור מוצרי אלומיניום ומוצרי ברזל למגזר הפרטי או למגזר העסקי / מסחרי.
עבור כל פרויקט נבנה אפיון בהתאמה אישית, שכולל תכנון מפורט לכל בקשות הלקוח והתאמתן לתנאי השטח והאילוצים שידרשו עבור התקנת המוצרים בהמשך.
כל שלבי תהליך הייצור מתבצעים בתוך מתקני החברה ומפוקחים על ידי אנשי צוות מיומנים ומנוסים. חומרי הגלם, המשמשים לייצור חלקי המוצרים, נבחרים בקפידה ועוברים בקרת איכות לעמידה בסטנדרטים ותקני הבטיחות הגבוהים ביותר. מאחר ותהליך התכנון, הייצור, וההתקנה בבית הלקוח, נעשים כולם על ידי צוות החברה ולא על ידי ספק חיצוני, בכל אחד מהשירותים שאנו מציעים תוכלו לקבל התאמה אישית לאיזה סגנון ועיצוב שתרצו.
יש לנו כלל ברזל אחד – שאין כללי ברזל. הצוות שלנו מגיע עם ראש פתוח וחשיבה יצירתית, לענות בקשב רב לכל בקשה או רעיון שתרצו ליישם בכל אחד מהמוצרים שאנו מספקים.

פרגולות

פרגולות אלומיניום מעניקות לבית מראה יוקרתי ועדכני. אלומיניום הוא חומר גלם איכותי ועמיד, המאפשר ייצור פרגולות מיוחדות במגוון רחב של עיצובים שונים, אותם תוכלו לבחור מתוך קטלוג או בהתאמה אישית והזמנת ייצור מיוחד לכל דוגמה או רעיון שתרצו. פרגולה מאלומיניום קלה מאוד לתחזוקה שוטפת ועמידה בפני תנאי מזג אוויר של חום או קור קיצוניים. התקנת פרגולה לגינה או פרגולה תלויה בחזית הקדמית של הבית, תעניק לכם הרבה יותר מהצללה וניצול נכון של שטחי הבית שברוב עונות השנה לא מנוצלים לשימוש – היא תעניק לכם גם שדרוג למעטפת הבית ותיצור מראה מעוצב כלפי חוץ. ניתן להזמין גם פרגולה ברזל מחומר מיוחד שאינו מחליד, בייצור אישי של פרגולות מעוצבות לגינה, לחניה או לכל אזור ומטרה שתבחרו.

שערים

שער כניסה לבית פרטי יוצר את האפקט הראשוני שמתקבל אצל כל מי שרואה את הבית מבחוץ. שערים מעוצבים יכולים לשנות את מראה הבית מהקצה אל הקצה, כאשר שערי אלומיניום יעניקו לבית סגנון יותר קליל וחדשני מאשר שערים מברזל, שיספקו אווירה יותר רצינית עם מראה שורשי בעל עומק ונוכחות. תפקידו העיקרי של שער כניסה זה לספק ביטחון והגנה לשטח החיצוני של הבית, תוך כדי שהוא יוצר אווירה אינטימית ומאפשר מעבר לכניסה ויציאה מהבית. ישנם שערים חשמליים שנפתחים על ידי הזנת קוד וישנם שערים חשמליים שפועלים באמצעות חיישן זיהוי של תנועה. חידושי הטכנולוגיה מאפשרים היום גם שערים חכמים שנפתחים באמצעות טביעת אצבע ואין ספק שבמשך הזמן נדע עוד שדרוגים שמיועדים עבור שערים מעוצבים לבית.

גדרות

קשה מאוד שלא להבחין במראה הבולט והמרשים של בית פרטי עם גדר אלומיניום מעוצבת, שתוחמת את שטח הבית ומעניקה לאזור הגינה אווירה אינטימית וחמימה. מעבר לפרטיות שתקבלו בשטח הפנימי של הבית, גדר לגינה גם תמנע כניסה של גורמים בלתי רצויים ותספק לכם הגנה וביטחון להשאיר ציוד יקר ערך בשטח הגינה. התקנת גדרות מעוצבות יכולה להיות גם בשימוש של גדרות ברזל, שיעניקו לבית מראה יותר חזק ומוגן מהקו המינימליסטי של גדרות אלומיניום לגינה. ניתן לייצר גדרות ברזל מחומר עמיד שאינו צובר חלודה, אך אין ספק שהתחזוקה של גדר אלומיניום תהיה הרבה יותר קלה מתחזוקה של גדר ברזל או גדרות מתכת אחרים. גדר לגינה צריכה לאפשר פתחי מעבר של אוויר ועדיין לשמור על הפרדה ואינטימיות.

מעקות

ייצור מעקות מעוצבים מתחלק לשני יעדים עיקריים – אזורי חוץ ואזורי הפנים של הבית. לרוב מעקות ברזל ישמשו לצורך אזורי הפנים של בתים פרטיים, כדי לתחום את אזור המדרגות ולהבטיח תמיכה והגנה בעת השימוש במדרגות. באמצעות המעקה תוכלו על הדרך גם להוסיף אלמנט עיצובי שמשנה את המראה הפנימי של הבית ויוצר אווירה באיזה סגנון שתבחרו. מעקות אלומיניום לרוב ישמשו לאזורי החוץ, למרפסת שמש או לאזורים בגינה, מאחר ומעקה אלומיניום לא מצריך תחזוקה מורכבת ובעת חשיפה לגשם, רוח, שמש או לחות, הוא יהיה עמיד יותר מאשר מעקה ברזל. בגלל המראה המתוחכם של מעקות אלומיניום לבית, השימוש בהם הפך נפוץ יותר עבור אזורי פנים הבית, בעיקר בשילוב של זכוכית, עץ ועוד חומרי גלם מסוגים נוספים.

מדרגות

מדרגות צריכות לקשר בהדרגה בין מפלסים שנמצאים בגובה שונה. כאשר מדובר במדרגות פנים, מטבע הדברים הנוכחות של המדרגות משפיעה באופן ניכר על כל מראה השטח הפנימי של הבית, לכן מדרגות מעוצבות יוכלו לתפוס מקום מרכזי בעיצוב הסגנון והאווירה בבית. מדרגות חוץ מברזל יוכלו גם הן להשפיע על עיצוב הבית, ביצירת אווירה באיזה סגנון שתבחרו למראה השטח החיצוני, וכך לתרום לשינוי המראה הכללי של כל חזית הבית. מדרגות ברזל יספקו בסיס חזק ויציב של גרם המדרגות. כדי ליצור מראה מעוצב, ניתן לשלב במשטחי הדריכה ובחלקים נוספים חומרי גלם שונים כגון זכוכית או עץ, כך ניתן לייצר מדרגות פנים או מדרגות חוץ בסגנון אדריכלי שיתאים לחלל פתוח או חלל סגור, בהתאמה אישית לעיצוב הכללי של הבית.

סורגים

צביעה אלקטרוסטטית בתנור מאפשרת צביעת אלומיניום, או צביעת ברזל ומתכות נוספות, בשכבת ציפוי דקה מאוד אך חזקה ועמידה ביותר. המראה שמתקבל על ידי צביעה בתנור למתכת, הוא מראה חלק ונקי שמשדר יוקרה ואלגנטיות. הצבע שמשמש לצביעה אלקטרוסטטית בתנור מגיע כאבקה או נוזל, כאשר תהליך הצביעה עצמו מתבצע על ידי שדה חשמלי שמסדר את האבקה או נוזל הצבע על גבי המתכת, שלאחר מכן נכנסת אל תוך התנור והחום שבו גורם לגרגירי הצבע להינמס ולהידבק למתכת בצורה אחידה וחזקה. צביעה בתנור נחשבת לאיכותית ומדויקת מאוד. מעבר לרמת הדיוק והמראה היוקרתי שהיא יוצרת, היא גם מאפשרת צביעת מתכת במהירות, גם כשמדובר במשטחים גדולים או פרופילים עם זוויות המצריכות שמירה על משטח אחיד וחלק.

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על פתרונות אלומיניום חדשים, כאלו שיהפכו את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר. 

סגירת תפריט