גדרות מאלומיניום

איך בוחרים דגם של גדרות אלומיניום? מהם היתרונות של אלומיניום לעומת ברזל בעת עיצוב ותכנון גדרות?

גדרות אלומיניום יכולות להתאים עבור בית פרטי או בניין. כאשר משלבים את הגדר בבית פרטי, מרוויחים את תחושת הפרטיות וחוצצים באופן ברור ומובהק בין המרחב הציבורי לבין המרחב האישי. לשם השוואה, בבנייני מגורים ובבנייני משרדים משתמשים בגדרות מן הסוג הזה על מנת לייצר תחושה של ביטחון אישי וכדי להרוויח את העיצוב המודרני.

השאלה המתבקשת היא למה להשתמש באלומיניום על מנת לבנות גדרות. עד לפני מספר שנים למשל, האופציה המסורתית הייתה לבנות גדרות מברזל או מעץ. אבל מאז הרבה דברים השתנו, כי כיום ברור שהברזל היא הרבה פחות מומלצת עבור בניית הגדר. כאשר משתמשים בברזל רגיל, הוא סופג מהר מאוד את הבלאי והשחיקה וכמובן גם מתחיל להחליד בחורף. לעומתו, העץ סובל מבלאי טבעי ונזקים של חרקים.

המסקנה מהאמור לעיל היא שרצוי לתת עדיפות לגדרות שמיוצרות מאלומיניום איכותי ומשובח. אם באותה הזדמנות יוצרים קשר עם חברה שההתמחות שלה היא באלומיניום כזה, מרוויחים יחס אישי ומוצרים ברמה גבוהה.

גדרות אלומיניום

יש לנו את הגדר אלומיניום שחיפשת

נציגי ORBAN ישמחו ללוות אותך בתהליך של בחירת גדרות אלומיניום. בשלב הראשון, נשלח אליך מתקין מקצועי שמכיר את התחום ויכול להמליץ לך על דגמים רלוונטיים. בשלב השני, ניקח מידות מדויקות של הגדרות שמתאימות לבית או לבניין שלך. בשלב השלישי, נאסוף איתנו את כל הפרטים הרלוונטיים ונתחיל לבנות גדר שתגן עליך גם עכשיו וגם בעתיד.

בתור חברה גדולה שמבצעת עבודות ברמה גבוהה, אצלנו יהיה לך קל יותר להרגיש בבית כבר מהרגע הראשון. אז עכשיו כל שעליך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר הרשמי ולדאוג שנציג של ORBAN יגיע אליך באופן מידי.

טיפים לבחירת גדרות אלומיניום

אחד היתרונות של גדרות אלומיניום הוא שיש היצע רחב לבחור מתוכו. ככל שההיצע גדול יותר, כך עולה הסיכוי להתאמה אישית של כל גדר לצרכים השונים של כל לקוח. אבל מצד שני, היצע גדול מדי של אפשרויות גם עלול ליצור בלבול. לכן, הפתרון הכי טוב הוא לבחון כל מקרה לגופו ולדעת באיזה פרמטרים להשתמש על מנת להשוות בין גדרות אלומיניום וטובות.

הנה למשל מספר שיקולים שיכולים לעזור לך להשיג גדר אלומיניום מושלמת:

  •  העדפה לפרטיות או אוויר – בחלק מהדגמים של גדרות אלומיניום אפשר לראות כלפי חוץ את הגינה. בדגמים אחרים, הגדר אטומה מאוד וכך ניתן לשמור על פרטיות. אז במונחים של העדפה לפרטיות או אוויר צח ובריזה, אין ספק שגדרות מאלומיניום מרכזות את כל היתרונות תחת קורת גג אחת.

  •  התאמה אישית לצבע – הסגנון המועדף על הלקוח הוא היחיד שקובע מה יהיה הצבע והגוון של הגדר. בגלל שמדובר באלומיניום שאותן ניתן לצבוע בשיטה האלקטרו-סטטית, התוצאה בכל מקרה תהיה אחידה ועמידה מאוד.

  •  מידות מדויקות – את מוצרי האלומיניום אפשר לייצר בהתאמה אישית למידות הקיימות בחצר, בגינה, במרפסת או בכל מקום אחר. כאשר המידות מדויקות, המשמעות היא ניצול אופטימאלי של החלל הקיים ומיצוי הפוטנציאל של הנכס. עבור כל הלקוחות, זהו יתרון משמעותי שעוזר להשיג גדר אלומיניום מושלמת בהתאמה אישית.

שילובי אלומיניום בגדרות, מעקות ופרגולות

הערך המוסף של גדרות אלומיניום טמון באופן שבו הן משתלבות עם שאר האלמנטים הדקורטיביים והפונקציונאליים של החצר. מבחינה אסתטית, הכי נכון למשל לשלב בין גדר שמיוצרת מאלומיניום לבין שער או פרגולה שבנויים בדיוק מאותם חומרי גלם. כאשר משלבים בין אלומיניום עבור הגדרות, המעקות והפרגולות, מרוויחים חלל חוץ שנראה גם עכשווי וגם אחיד.

בזכות אותה אחידות של חלל חוץ משודרג, אפשר להשביח את ערך הנכס ולהפוך את ההשקעה לעוד יותר משתלמת. מבחינת הלקוח, האלמנטים הדקורטיביים שמיוצרים מאותם חומרי גלם מוכיחים את עצמם גם בטווח הקצר וגם בטווח הארוך.

מבחינה פונקציונאלית, היתרון של שילובי אלומיניום בגדרות, מעקות ופרגולות הוא שכך לא צריך לדאוג לתחזוקה שוטפת. אם מלכתחילה בוחרים להשתמש במתכת מסוג אלומיניום על מנת לבנות את הגדר ולאחר מכן את המעקה או את הפרגולה, חוסכים בהוצאות התחזוקה ומצמצמים בלאי ושחיקה. במקביל, אותו חומר גלם מסוג אלומיניום יכול גם לשמש לטובת בניית שער בחניה, בכניסה לבית או בבניין מגורים ומשרדים.

גם גדרות צריך לדעת איך לבנות

חברת ORBAN תשמח להסביר לך לפרטי פרטים על השלבים השונים של תכנון, התאמה והתקנת גדרות אלומיניום. לנו יש את מוצרי האלומיניום המובילים בקטלוג שמתעדכן לפי צו האופנה, כך שלך רק נותר להגיע ולהתרשם מההיצע והאפשרויות. אחרי שנבין טוב יותר מה התקציב והצרכים שלך, יהיה לנו את המידע הנדרש על מנת לתכנן עבורך את הגדר המושלמת.

מלבד האמור לעיל, נציגי ORBAN מחכים לך עם פרטים נוספים על גדרות אלומיניום בצבעים שונים. דרכנו יהיה לך קל מאוד לשלב את הגדר בחצר או לדאוג שהיא תתכתב עם הפרגולה, המעקה או השער. בזכות אלומיניום ברמה גבוהה שגם מיוצר לפי תווי תקן מחמירים, יש לך עכשיו הזדמנות להיפטר מדאגות מיותרות. אחרי שנתקין את הגדר, נראה לך עד כמה קל לנקות אותה ולא נעזוב את המקום עד שכל המידות יהיו לשביעות רצונך. חוץ מזה, באפשרותך כבר עכשיו לקבל מידע על לקוחות מרוצים שהתקינו דרכנו את הגדר וכך שידרגו והשביחו את ערך הנכס שברשותם. אז כעת התור שלך להצטרף למשפחת הלקוחות של ORBAN וליצור קשר עם נציגינו. מיד אחרי שנקבל את הפרטים שלך דרך אתר האינטרנט הרשמי, נוכל להתחיל בתהליך התכנון של הגדר. כמו כן, נראה לך דוגמאות של גדרות אלומיניום ולא נעצור עד שנמצא עבורך את הפתרון המשתלם ביותר.

גדרות אורבן תמיד לשירותכם

הדרך הטובה ביותר לבחור גדרות לבית פרטי זה קבלת חוות דעת מאנשים שהזמינו גדר לבית וקיבלו שירות טוב. בין אם אתם צריכים גדר לחצר ובין אם גדר לבית פרטי שכולל את אזור החניה, הזמנת גדר ברזל או גדר אלומיניום צריך להזמין רק אצל חברה מקצועית המתמחה בעבודות מסוג זה ויכולה להציג לקוחות מרוצים שיעידו על טיב העבודה והשירות שקיבלו. כמו כל גדר מתכת לגינה, גם גדר אלומיניום וגם גדר ברזל לגינה זו השקעה רצינית שצריך להוציא לפועל בצורה חכמה.

יש לא מעט חברות שמציעות גדרות מתכת מסוגים שונים, ובחלק מהמקרים תוכלו להיתקל גם בהצעות מחיר גדר אלומיניום זול או בהצעה של גדר ברזל במחיר אטרקטיבי שנראה שאי אפשר לפספס, אך מחיר נמוך זה אות אזהרה ראשון לזיהוי ספקים שמומלץ להתרחק מהם. זה לא אומר שכל מה שיקר הוא טוב, המחיר אמור לשקף את המוצר בהתאם לממוצע מחירי השוק. את איכות המוצר תוכלו לבדוק לפי עבודות דומות שאותה חברה ביצעה עבור לקוחות אחרים.

שאלות נפוצות

גדר לגינה ניתן לרכוש במגוון רחב של צבעים, יותר נכון, אין הגבלה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה להביא לנו את מספר הצבע שאתם רוצים, ואנחנו נבצע צביעה על פי אותו קוד צבע במפעלנו.

בהחלט! זה אחד היתרונות הכי משמעותיים של גדר מאלומיניום, מתכת האלומיניום לא מחלידה ובכך מתכת האלומיניום היא המתכת האלוטימטיבית לבניית גדרות אלומיניום חזקים, ועמידים בפני מזגי האוויר השונים ותנאי חוץ.

גלריית תמונות - גדרות אלומיניום

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות בנוגע לגדרות מאלומיניום? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על פתרונות אלומיניום חדשים, כאלו שיהפכו את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר. 

סגירת תפריט