איך להחליט על גובה הגדר

גדר היקפית סביב בית פרטי נועדה ליצור הגנה על בני הבית, עם זאת בשנים האחרונות מתקינים גדרות מעוצבות ויפהפיות, אשר משתלבות בנראותו של הבית.

המידות של גדר סביב בית פרטי

גדר היקפית סביב בית פרטי אפשר להקים בכל מידת אורך נדרשת כך שכל המרחב יהיה חסום בפני זרים. הרשויות המקומיות קבעו שגובה הגדר יהיה 1.5 מטר מהמדרכה. לכן אפשר להקים גדר בגובה כזה אשר כולה בנויה מאלומיניום או לחלופין חומת בטון ומעליה גדר היקפית בגובה נמוך, עד ההשלמה לגובה של 1.5 מטר.

החשיבות של הקמת גדר

השמירה על הפרטיות היא נדבך חשוב בחיי היום יום. המטרה היא למנוע את כניסתם של זרים לשטח הפרטי. כאשר מותקנת גדר אלומיניום מאסיבית, אין אפשרות לאף אדם להיכנס, או לראות מה קורה בתוך המרחב הביתי.

כדי ליצור הגנה מושלמת, מחברים לגדר בדרך כלל מערכות מתוחכמות של מצלמות שמצלמות כל מה שקורה סביב הבית ומערכת אזעקה ליצירת התרעה במקרה של חשש מהגעה של אורחים לא קרואים.

הנושא מקבל חשיבות גבוהה יותר אם יש ילדים שנשארים לבד בבית לאורך כמה שעות ולכן קיים צורך ליצור עבורם הגנה מקסימלית בכל שעות היום והלילה.

הגדר ההיקפית כוללת את פתח הכניסה לחניה וגם את שער הכניסה ובו מערכת הפתיחה באמצעות הקוד. מייצרים זאת באופן אחיד כדי ליצור שלמות עיצובית סביב המבנה.

גדרות מאלומיניום

החומר המוביל היום עבור ייצור גדרות הוא מאלומיניום לאור היתרונות הרבים שלו שהפחיתו באופן משמעותי את ייצור הגדרות מעץ ומברזל שאינם עמידים בפני פגעי מזג האוויר. איכותו של גדרות האלומיניום היא גבוהה מאד והוא אינו משתנה גם לאור ההשפעות של השמש היוקדת, או של הרוחות הסוערות והגשמים.

הגדר בנויה מפרופילים אשר מיוצרים במידות שונות של אורך ועובי. אפשר לייצר גדרות בעלי פרופילים רוחביים צרים או רחבים, אשר אוטמים את כל המרחב, או לחלופין גדרות בעלי מרווחים צרים ביניהם כאשר הפרופילים הם ברוחב זהה או משתנה על פי בחירת הלקוח. יש אפשרות גם לשלב זכוכיות אטומות אשר מעניקות יופי רב לכל גדר.

גדרות בפרויקטים חדשים

במיזמים של דירה למכירה בטירת כרמל פרויקט חדש נחשפים לדירות מדהימות ביופיין אשר מוקמות במערב העיר וכך הדיירים נהנים מהקרבה לנוף של הים התיכון.

כדי לשמור על הצביון של המבנים הייחודיים, מקימים סביבם גדר מעוצבת בגימור מלא. אפשר לצבוע את גדר האלומיניום בכל גוון רצוי וכך להתאים אותה לצבעם של הקירות החיצוניים בבניין. ברוב המקרים נעזרים במעצב פנים או באדריכל של הפרויקט, שמחליט על הגוון אשר משתלב באופן הנכון ביותר בנראות הכללית.

יש להקפיד שמתבצעת התקנה מקצועית שבה מבטנים את רגלי הגדר בתוך החורים המיועדים לכך ליציבות מקסימלית.

היה לכם מעניין? שתפו..

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב email