מי אנחנו?

יש לנו כלל ברזל - שאין כללי ברזל !

את תחילת הדרך עשינו כעסק בוטיק קטן, עם תשוקה עצומה ליצירת עיצובים בברזל ואלומיניום. נפחות ברזל ועבודה עם סוגי מתכות שונים, מצריכה דיוק ועדינות שאפשר לקבל רק בעבודת יד מוקפדת ואישית, כמעשה יצירה בידיו של אומן. לאור הביקוש שהלך וגבר, בשנת 2003 פתחנו מסגרייה והתחלנו להציע את שירותינו לביצוע עבודות ברזל ואלומיניום גם לבתים פרטיים. קצב העבודה במגזר הפרטי המשיך לעלות באופן מתמיד, אך דבר אחד היה לנו ברור – עלינו לשמור תמיד על יצירה מדויקת ועדינה, באותה רמת גימור שסיפקנו בתחילת הדרך. לפי התפיסה שלנו כל עבודה היא יצירת אומנות של ממש, לכן פיתחנו טכנולוגיות ושיטות עבודה שיאפשרו לנו לייצר מוצרים באיכות גבוהה וגימור מדויק של עבודת יד, בקצב עשייה שמאפשר מענה רחב לקהל לקוחותינו שהולך וגדל כל הזמן.

מעצבים איכות באלומניום וברזל

חברתנו אורבן אלומיניום מספקת שערים וגדרות, פרגולות ומעקות מאלומיניום תוך מתן דגש על שירות מעטפת יוצא דופן ואחריות מלאה על המוצרים.
אנו מחזיקים בניסיון רב בייצור שערים, גדרות, פרגולות והתקנתם. האלומיניום הוא החבר הטוב ביותר שלנו כבר 15 שנה. אנו מעריכים את יכולות העיצוב המתאפשרים לנו באלומיניום, העמידות לאורך זמן והקלילות שהופכת את תהליך ההתקנה לנוח ואפשרי בכל סביבה.
המוצרים שאנו מספקים הינם ברמה הגבוהה ביותר. האלומיניום שבו אנו משתמשים, הוא מהמותגים המובילים בשוק מתכות האלומיניום. לדעתנו, תהליך הייצור המוקפד משתלם, משום שהוא מאפשר לנו לתת אחריות מלאה על כל המוצרים. תהליך ההתקנה גם הוא נעשה על ידי אנשי מקצוע מומחים, אשר מכירים את אופן ההתקנה הן בפן הטכני והן בפן הבטיחותי. אנו כחברה, מתחייבים להביא לכל לקוחותינו את הפתרונות החדשים ביותר בתחום האלומיניום הן בפן העיצובי והן בגדלים, מידות והתאמה לסביבה שונה. 
חשוב לנו להדגיש, מתכת האלומיניום מאפשרת לנו גמישות ונוחות, אך באותה מידה היא מאפשרת גם לכם. חשבתם על עיצוב אחר? העיצובים הקיימים לא מספקים אתכם? אנו מחזיקים מהנדסים ואדריכלים בדיוק למטרה הזו.  
יחד אתם, תוכלו להבין מהו העיצוב האהוב עליכם, לקבל תרשים מדוייק כיצד הוא יראה בפועל וכיצד יהיה ניתן ליצור אותו בסביבה שלכם בהתאמה אישית. 

חברת אורבן - שירותי לקוחות

חשוב לנו להיות הטובים ביותר בדיוק כפי שחשוב לכם לקבל מוצר מצויין. השאיפה המשותפת שלנו למצוינות יוצרת את שירות הלקוחות והצורה שבה אנו עובדים אצל הלקוח. תהליך העבודה מתבצע בצורה נקייה, במהירות וביעילות.
לסיום, אם אתם חושבים על פתרון גידור לטווח ארוך, אשר יספק לכם בנוסף, התאמה אישית, עבודה נקייה וזריזה, אחריות מלאה על המוצרים נשמח להציע לכם את שירותנו ולהפוך את הסביבה שלכם ליפה ונעימה יותר. 

המוטו שלנו

  • “מעצבים איכות באלומיניום וברזל”, אמר לקוח בסיום תהליך העבודה. רק לקוח יכול להגדיר בצורה כל כך מדויקת את מה שאנחנו מנסים לעשות, כשהוא רואה אותנו מהצד בצורה הכי אובייקטיבית ונקיה שיש. לא סתם בחרנו את האמרה הזו כמוטו לחברה, זו מעין תזכורת לשמירה על המקום שאליו שאפנו והגענו בפעילות של שנים רבות בענף.

השותפים שלנו

  • את השותפים שלנו לדרך אנו בוחרים בקפידה. העובדים הקבועים בחברה, כמו גם אנשי מקצוע פרילנסרים שעובדים איתנו בשיתוף פעולה, מתמחים בכל סוגי עבודות האלומיניום והברזל ומבינים את תהליך העבודה הפנים ארגוני בכל פרויקט. אנו מאמינים שהצלחה גדולה מורכבת מדיוק של הרבה פרטים קטנים, לכן כל עובדי החברה חושבים ביצירתיות ומשתפים פעולה כדי לייצר מוצרים באיכות גבוהה ללא פשרות.

שירות ובטיחות – מעל הכל

  • “מעצבים איכות באלומיניום וברזל”, אמר לקוח בסיום תהליך העבודה. רק לקוח יכול להגדיר בצורה כל כך מדויקת את מה שאנחנו מנסים לעשות, כשהוא רואה אותנו מהצד בצורה הכי אובייקטיבית ונקיה שיש. לא סתם בחרנו את האמרה הזו כמוטו לחברה, זו מעין תזכורת לשמירה על המקום שאליו שאפנו והגענו בפעילות של שנים רבות בענף.

בקרת איכות לפני גימור המוצר

כל לקוח מגיע עם רעיון או כיוון כללי לגבי המוצר שהוא רוצה לקבל. הפער בין רצון הלקוח ובין המוצר הסופי שמתקבל בשטח, יכול לגרום לתחושת חוסר שביעות רצון ואכזבה מצד הלקוח. כדי למנוע אי הבנות וחוסר תיאום ציפיות, הפרויקט יעבור פיקוח צמוד של מנהל בקרת איכות לאורך כל תהליך העבודה. חשוב לנו שתדעו את כל האפשרויות שעומדות בפניכם,שתכירו את החסרונות ואת היתרונות בכל בחירה שאתם עושים.

וברגע שסיימנו לאפיין את המוצר והוא נשלח לייצור – הוא יהיה בדיוק הדבר שלו אתם מצפים, בלי פער בין הרצוי למצוי.חלקי המוצר יעברו בקרת איכות לפני שהם נשלחים לצביעה בתנור וגימור של כל הפינישים האחרונים, בקרה שתכלול בדיקת עמידות וחוזק, התאמה לתשתית המיועדת למוצר ותיאום מול הלקוח וצוות ההתקנה שיגיע לבית הלקוח להרכבת חלקי המוצר לאחר שנסתיים שלב הצביעה והגימור הסופי.

שערים מעוצבים ברמת גימור מדויקת ואיכות בלתי מתפשרת
עבודת ברזל שיבטיחו לכם הגנה ובמקביל יעצבו את חזית הבית
פרגולות אלומניום בעיצוב מותאם אישית לפי כל רעיון ודוגמה שתרצו
חומרי גלם איכותיים שמאפשרים תחזוקה קלה של שערי כניסה
מעקה ברזל למדרגות בעיצוב מרשים וייחודי שמדרג את כל הבית
עבודה נפחות ברזל אומנותיות כמו שטרם יצא לכם לראות
ייצור גדרות אלומניום לבית פרטי בהתאמה מלאה לתשתית השטח
מתן שירות לקוחות אמין, מקצועי ואדיב, בכל שלבי תהליך העבודה
שקיפות ושיתוף בכל שלבי התהליך,מהתכנון ועד הייצור וההתקנה בבית
מתן שירות לקוחות אמין, מקצועי ואדיב, בכל שלבי תהליך העבודה

בחירה נכונה מתחילה בידע. יש לכם שאלות? אנחנו כאן.

התקשרו עכשיו:

אנחנו מאמינים בידע. נשמח לסייע ולייעץ לכם על פתרונות אלומיניום חדשים, כאלו שיהפכו את הסביבה שלכם ליפה ובטוחה יותר.